Architektura 21szego wieku : Donghia Designer-In Residence Wykład: Lewis Tsurumaki Lewis

Architektura / Krajobraz / Wnętrza przedstawia wykład Donghia Designer-in-Residence 2009 autorstwa Davida J.
Lewisa i Marca Tsurumakiego, dyrektorów Lewisa Tsurumaki Lewisa (LTL).
LTL to innowacyjne, wielokrotnie nagradzane partnerstwo architektoniczne założone w 1997 roku przez Paula Lewisa, Marca Tsurumaki i Davida J.
Lewisa z Nowego Jorku.
LTL aktywnie realizuje zróżnicowany zakres prac, od wielkoskalowych budynków akademickich i kulturowych, przez architekturę wnętrz po konkursy.
Podejście LTL polega na realizacji innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają ograniczenia każdego projektu w trajektorię projektu, badając nakładanie się przestrzeni, programu, formy, budżetu i materiałów.
Partnerzy założyciele: Paul Lewis, Marc Tsurumaki i David J.
Lewis są również szeroko szanowani za wkład w edukację w zakresie projektowania.
Paul Lewis jest adiunktem i dyrektorem studiów podyplomowych na Wydziale Architektury Uniwersytetu Princeton.
Marc Tsurumaki jest adiunktem architektury na Uniwersytecie Columbia.
David J.
Lewis jest profesorem nadzwyczajnym w Parsons The New School for Design, gdzie kierował programem Master of Architecture w latach 2002-2007.
Wykład i recepcja odbędą się 24 września i będą dostępne dla zwiedzających w Muzeum Sztuki Współczesnej (MOCA) 250 S.Grand Ave, LA 90012.
Od 19:00 do 9:30.
Siedzenie jest kto pierwszy, ten lepszy .
Zadzwoń pod numer (310) 665-6867, aby uzyskać więcej informacji na temat wykładu lub w dziale Architektura / Krajobraz / Wnętrza.
[hasła pokrewne: przesycanie aluminium, Kabiny Sanitarne, kabiny toaletowe ]

Powiązane tematy z artykułem: Kabiny Sanitarne kabiny toaletowe przesycanie aluminium