Architektura i nowoczesne budownictwo – Wyższe: Wieże w architekturze

Seria wykładów Fall Design 2009 zorganizowana przez Rice Design Alliance przedstawi architektom zajmującym się projektowaniem wież i budową.
Prelegenci omówią tendencję w architekturze do budowania, spowolnienie w branży w odniesieniu do wielu z tych dużych projektów i co to wszystko oznacza dla przyszłych skylines na świecie.
Wysoki wzrost: Towers in Architecture rozpoczyna się dziś 16 września prezentacją Petera Buchanana z Londynu.
Seria będzie kontynuowana w kolejnych środy do 7 października.
Wszystkie wykłady odbędą się o godz.
19:00 w Brown Auditorium, The Museum of Fine Arts, Houston, zlokalizowanym przy 1001 Bissonnet (wejdź przez drzwi Main Street.) Wczesne odbiory wina rozpoczynają się o 18:00 w Foyer MFAH w 1001 Bissonnet.
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
Pełny skład wykładu po przerwie.
16 września.
Peter Buchanan Architekt, Urban Planner, Critic and Writer; Londyn 23 września.
Ali Rahim Dyrektor, Współczesna praktyka architektoniczna; Nowy Jork 30 września.
Winka Dubbeldam Principal, Archi-Tectonics; Nowy Jork, 7 października.
Ross Wimer Design Partner, SOM; Informacje o biletach w Chicago Bilety z serii: 20 USD.
Członkowie RDA, MFAH 15 USD.
Seniorzy w wieku 65 lat i starszych 10 USD.
Studenci z identyfikacją 35 $.
Inne pojedyncze bilety (w zależności od dostępności przy drzwiach rozpoczynających się o 18:30): 7 USD.
Członkowie RDA, MFAH; Seniorzy w wieku 65 lat i starszych; Studenci z identyfikacją 10 $.
Inni
[więcej w: jadar kostka brukowa katalog, domex częstochowa, metalpol łódź ]

Powiązane tematy z artykułem: domex częstochowa jadar kostka brukowa katalog metalpol łódź