Budownictwo wczoraj i dzis : Pawilon Malezji na Shanghai World Expo 2010

Budowa pawilonu Malezji na Shanghai World Expo rozpoczęła się kilka tygodni temu.
Pawilon o powierzchni 3000 metrów kwadratowych będzie jak tradycyjna i wysoka malezyjska chata.
Fasada pawilonu będzie wykonana z połączenia oleju palmowego i tworzywa sztucznego, który po zakończeniu Expo zostanie poddany recyklingowi w innych obiektach.
Kraj zaprezentuje swój naturalny krajobraz i solidarność różnych grup etnicznych z tematem: Jedna Malezja.
City Harmonious Living..
Malezja ma 47 grup etnicznych, które mieszkają wygodnie razem na obszarach miejskich i wiejskich.
Kraj podkreśliłby harmonijne warunki i interaktywność między miastami i wioskami, powiedział minister ds.
Turystyki Malezji Ng Yen Yen.
W dwupiętrowym pawilonie goście będą mogli grać w golfa.
Pawilon będzie zawierał szczęśliwe losowania w kluczowych dniach podczas Expo, takich jak 31 sierpnia, dzień Malezji i 31 maja, kiedy Chiny i Malezja ustanowiły stosunki dyplomatyczne, powiedział Ng.
Więcej zdjęć i wideo po przerwie.
[patrz też: borówka amerykańska sadzonki, ambrisentan, hologramy na legitymację studencką ]

Powiązane tematy z artykułem: ambrisentan borówka amerykańska sadzonki hologramy na legitymację studencką