Kącik architekta – Nagrody WAF: Ogłoszono zwycięzców kategorii

Światowy Festiwal Architektury właśnie ogłosił zwycięzców 17 kategorii nagród.
Wśród jurorów znaleźli się Sir Peter Cook, Juergen Mayer H, Mosze Safdie, Willy Alsop i wielu innych, w tym nasz własny David Basulto.
Sprawdź wszystkich zwycięzców po przerwie.
Centra handlowe / T-Site, Klein Dytham Architekci: Villa / Shearer.
S Quarters, John Wardle Architekci: Transport / Bodrum International Airport, Tabanlioglu Architekci: Schools / Binh Duong School, Vo Trong Nghia Architekci: Higher Education & Research / Campus for Central Saint Martins, Stanton Williams: Health / The Royal Children.
S Hospital.
Billard Leece Partnership i Bates Smart: Przyszłe projekty Residential / Terasa 153 Czarnogóra, Sanjay Puri Architekci: Przyszłe projekty Kultura / Beijing Artist Village Gallery Product, Aedas Beijing: Przyszłe projekty Handlowe, prowadzone przez turystów projekty / Gunoot Eco Resort, SSH: Przyszłe projekty Edukacja / AGU City City Campus, EAA-Emre Arolat Architekci: Przyszłe projekty Prace konkursowe / Perry Park, HASSELL: Future Projects Infrastructure / Tianjin Binhai Transport Interchange.
Domena publiczna, HASSELL: Future Projects Commercial.
Kompleks produktów mieszanych / JST, Osamu Morishita Architecct & Associates: Dom przyszłych projektów / Dom C3, RTA Studio: Biuro projektów przyszłości / 120 Fenchurch Street, Eric Parry Architekci: Przyszłe projekty Health / Rigshospitalet.
Północne skrzydło, 3XN: Przyszłe projekty Eksperymentalne / zbudowane przez człowieka wyspy Projektowe jezioro Dongqian:
[hasła pokrewne: ławki ogrodowe, sterowniki plc, montaż smt ]

Powiązane tematy z artykułem: montaż smt sterowniki plc ławki ogrodowe