Nowoczesna architektura : Google SketchUp 7.1 jest już dostępny

Dziś rano Google ogłosił program Google SketchUp 7.1.
Ta nowa wersja będzie bezpłatną aktualizacją dla istniejących użytkowników Pro, i kładzie nacisk na trzy ważne aspekty tego łatwego w użyciu (ale potężnego i rozszerzalnego) oprogramowania: wydajność, ulepszoną wersję LayOut (2.1) i współpracę.
Jeśli chodzi o osiągi, silnik został ulepszony, a zauważysz, że orbitowanie, powiększanie i rysowanie może być szybsze i płynniejsze w wersji 7.1, zarówno na komputerach PC, jak i na komputerach Mac.
LayOut 2.1, komponent SU, który umożliwia tworzenie tablic prezentacyjnych i dokumentów projektowych bezpośrednio z modelu, ma teraz możliwość zastosowania wymiarów do skalowanych modeli SU i grafiki wektorowej.
Bazując na moich osobistych doświadczeniach, LayOut jest bardzo dobry w dostarczaniu szybkich dokumentów budowlanych i bardzo mi pomógł w pracy z producentami mebli.
Narzędzie nowego wymiaru jest czymś, na co czekałem.
LayOut 2.1 zawiera również przystawkę do modelu, ulepszone narzędzie odręczne, listy (punktowane lub ponumerowane, bardzo przydatne) w obszarze tekstowym, ulepszone siatki i ulepszone kopiowanie / wklejanie, ułatwiając pracę z innymi programami do projektowania.
Możesz zobaczyć więcej na wideo i zdjęcia poniżej.
(to nie są moje projekty) Plan strony zwymiarowany w LayOut 2.1 Wymiary dla modeli 3D osadzonych w LayOut 2.1 Co do współpracy, nowe funkcje są zarówno w możliwościach eksportu / importu, jak i online.
Na przykład można teraz importować i eksportować w formacie COLLADA (COLLAborative Design Activity), format pliku 3D oparty na otwartych standardach, który pozwala w prosty sposób pracować z wymianą informacji między różnymi programami 3D (Maya, Poser, 3DS Max, LightWave, Cinema 4D, Softimage XSI, Houdini, Blender, Modo, Strata 3D i więcej).
Program SketchUp Pro 7 umożliwia importowanie i eksportowanie plików w wielu formatach 2D i 3D, w tym DXF, DWG, 3DS, OBJ, XSI, EPS, PDF i innych.
Możesz teraz przesyłać komponenty bezpośrednio z SketchUp do Galerii 3D Google.
Wcześniej trzeba było umieścić komponent wyizolowany na nowym pliku, aby go przesłać.
Na przykład możesz teraz podzielić duże modele miast na budynki, zachować funkcje komponentu dynamicznego i wiele innych.
Prześlij menu kontekstowe komponentu pokazane dla jednego budynku spośród wielu modelowanych.
To miejskie podejście staje się coraz bardziej ekscytujące, ponieważ możliwe jest teraz importowanie i eksportowanie popularnego formatu KMZ, zwiększającego wykorzystanie geolokacji.
Możesz nawet przeglądać pobliskie modele z poziomu programu SketchUp.
W pobliżu Wyszukiwanie według modelu w programie SketchUp 7.1 Przeglądarka składników i prawdopodobnie jedną z najbardziej ekscytujących funkcji jest integracja z Google Streeview, która umożliwia pobieranie tekstur bezpośrednio z rzeczywistych widoków miasta (jeśli są dostępne).
Wyobraź sobie, jak szybko i dokładnie możesz modelować miasto lub kontekst twojego projektu za pomocą tych narzędzi.
A jeśli dodasz współpracę z pracą zespołową (lub innymi użytkownikami) za pomocą komponentów i pobliskich modeli.
staje się potężnym narzędziem.
Okno tekstury fotografii w programie SketchUp 7.1 na komputerze Mac Aby uzyskać więcej informacji, pobierz wersję próbną SU Pro lub bezpłatną wersję, przejdź do witryny Google SketchUp.
[przypisy: olx oława, rozstaw łat pod blachodachówkę, odpływ liniowy allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: odpływ liniowy allegro olx oława rozstaw łat pod blachodachówkę