Nowoczesna architektura : VIII Międzynarodowy Konkurs Projektowania Uczniów IAHH 2010

Międzynarodowe Stowarzyszenie na rzecz Siedliska Humanitarnego (IAHH) ma przyjemność ogłosić ósmy Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów Studentów na temat: Mieszkalnictwa w przystępnej cenie w zrównoważonych siedliskach humanitarnych ..
Konkurs jest otwarty dla studentów architektury, mieszkalnictwa, planowania, projektowania urbanistycznego, architektury krajobrazu i pokrewnych dyscyplin antropologii, socjologii, inżynierii, ekonomii, geografii, pracy socjalnej itp.
Jednak zespół projektowy musi być prowadzony przez studenta architektury.
Uczestnicy są zobowiązani do zidentyfikowania miejsca w wybranym mieście w dowolnym miejscu na świecie w celu planowania i projektowania tanich mieszkań w zrównoważonym, humanitarnym projekcie siedliskowym.
Miejsce realizacji projektu będzie wynosić około 5-10 ha, co będzie terenem z brązowym polem znajdującym się na obszarze miejskim, który jest obecnie zaniedbany.
Strona mogła zniszczyć zasoby mieszkaniowe.
Projekt ma na celu zapewnienie przystępnych cenowo mieszkań dla około 1000 rodzin należących do różnych grup dochodowych i społecznych.
Zapewniony zostanie wysoki priorytet w celu zapewnienia mieszkań dla ubogich mieszkańców miast i rodzin o niskich dochodach.
Projekt ma na celu zrównoważoną rewitalizację obszarów miejskich za pomocą mieszanej strategii użytkowania gruntów.
Więcej informacji na temat składania wniosków, kwalifikacji, nagród i terminów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.
[podobne: panele podłogowe, altana do ogrodu, altana ogrodowa ]

Powiązane tematy z artykułem: altana do ogrodu altana ogrodowa panele podłogowe