Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Biblioteki Część II

Nasz pierwszy Round Up był wyborem wcześniej funkcjonujących bibliotek.
Od tego czasu wydaliśmy jeszcze kilka.
Tak więc, aby rozpocząć tegoroczny Round Up, przedstawiamy wam naszą drugą selekcję, w tym biblioteki centralne dla miast, bibliotekę dla uniwersytetu, a także prywatną bibliotekę.
Biblioteka Centralna Seattle / OMA + LMN Biblioteka Centralna Seattle na nowo definiuje bibliotekę jako instytucję, która nie jest już wyłącznie poświęcona książce, ale jako magazyn informacji, w którym wszystkie silne formy mediów – nowe i stare – są prezentowane jednakowo i czytelnie.
W epoce, w której można uzyskać dostęp do informacji w dowolnym miejscu, jest to jednoczesność wszystkich mediów (czytaj więcej.) Biblioteka Publiczna Villanueva / Meza + Pi.
Ol + Ramírez + Torres Jeśli zrównoważone budynki mogą być rozumiane jako pomysłowy wynik z użycia materiałów lokalnych, lokalnej siły roboczej, ograniczeń ekonomicznych, szczególnych warunków klimatycznych i przewidywanej niskiej konserwacji, Biblioteka Publiczna dla tropikalnego miasta Villanueva w Kolumbii może być rozumiana jako taka (czytaj dalej.) Prywatna biblioteka / ERERAS Arquitectos Zaprojektować kawałek współczesnego architektura na dachu budynku w stylu Art Deco w rejonie Condado, to zadanie, które musi uwzględniać równowagę między nowymi i istniejącymi strukturami oraz ich wizualnym oddziaływaniem z ulicy.
W poszukiwaniu subtelnego dialogu między tymi dwoma strukturami, liniowy taras usunięty z krawędzi budynku (czytaj więcej.) + 5 Actur Library / Carroquino Finner Arquitectos Znajduje się na skrzyżowaniu ulic Pedro Laín Entralgo i Gertrudis Gómez de Avellaneda, Biblioteka pojawia się przed jego bezpośrednim otoczeniem jako element obecności w mieście.
Actur jest sąsiedztwem ekspansji z lat 70.
i 80., z nijaką siecią dużych alei i intensywnym rozwojem mieszkalnym (czytaj dalej.) Biblioteka Uniwersytecka Tama Art / Toyo Ito Iwana Baana Kolejny raz Iwan Baan podzielił się z nami kolejnym Impresive photoset.
Tym razem prezentujemy Tama Art University Library w Tokio w Japonii, Toyo Ito (zdjęcie tutaj)
[więcej w: olx cieszyn, materiały budowlane zielona góra, odpływ liniowy allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: materiały budowlane zielona góra odpływ liniowy allegro olx cieszyn