Architektura 21szego wieku : Nysan Aerofoil Louvers / Hunter Douglas Contract

W tym miesiącu chcielibyśmy udostępnić Ci kolejny produkt z umowy Hunter Douglas, który może pomóc ci poprawić efektywność energetyczną twoich projektów.
Żaluzje fliszowe Nysan (płetwiaste) wychylają ciepło z padającego słońca, integrując kontrolę światła w obudowie budynku.
Zapewniają nie tylko wyjątkową funkcjonalność, ale również pomagają architektom stworzyć charakterystyczny wygląd powierzchni budynku.
Dobrze zaprojektowane konfiguracje żaluzji mogą być równie uderzające, jak skuteczne, zasłaniając elewację przed niskimi lub wysokimi kątami nasłonecznienia, jednocześnie tworząc estetyczne oświadczenie.
Podobnie jak w przypadku każdego systemu, kwestie związane z projektem, takie jak rozmiar i kompozycja żaluzji, mogą wpływać na wydajność.
Dobrze zaprojektowane konfiguracje żaluzji mogą być równie uderzające, jak skuteczne, zasłaniając elewację przed niskimi lub wysokimi kątami nasłonecznienia, jednocześnie tworząc estetyczne oświadczenie.
Podobnie jak w przypadku każdego systemu, kwestie związane z projektem, takie jak rozmiar i kompozycja żaluzji, mogą wpływać na wydajność.
Najważniejsze cechy – Jednoelementowe wytłaczane żaluzje Nysan od 4.
(100 mm) do 24.
(600 mm) końcówka do końcówki.
- Wytłaczane żaluzje są trwalsze, a gotowe konstrukcje mogą zawierać perforację w celu modyfikacji ich działania.
- Kształty, kompozycja i wykończenie żaluzji mogą również służyć do tworzenia określonych efektów światła dziennego, jak również do tworzenia innej estetyki.
- Wytworzone żaluzje Nysan można tworzyć w niemal dowolnym rozmiarze.
- Skład aerofoilu to zazwyczaj metal (aluminium lub stal), ale istnieje wiele innych opcji, w tym szkło i drewno.
- Metalowe żaluzje Nysan mają zazwyczaj anodowane aluminiowe wykończenie, które zapewnia długą żywotność i minimalną konserwację.
Inne wykończenia obejmują powlekanie proszkiem poliestrowym i malowanie fluoropolimerowe.
Wszystkie odporne są na słońce i pogodę.
Kolory / wykończenia Dostępne są niestandardowe kolory.
Standardowe wykończenia anodyzowane i fluoropolimerowe Wykończenia z drewna sztucznego Opis systemu Systemy żaluzji aerofoilowych mogą być stałe lub regulowane, co pozwala zmienić kąt żaluzji, aby zapewnić wyższy poziom kontroli nasłonecznienia.
Ten rodzaj układu jest bardziej odpowiedni dla wzniesień skierowanych na wschód / południe wschód lub zachód / południe-zachód, gdzie kąt słońca jest mniejszy w porównaniu z południowym, i w rezultacie wystający układ żaluzji nie jest wystarczająco skuteczny.
Szczegóły wykończenia – wytłaczane aluminiowe profile w kształcie skrzydła – 6 różnych standardowych profili o szerokości od 200 do 450 mm – płetwy przymocowane pod wybranym kątem od 0 do 180 stopni w krokach co 5 stopni – regulowane płetwy z napędem elektrycznym, odpowiednie dla systemów zarządzania budynkiem – Oprawki V-mocowania, dostępne w 0, 30 i 45 stopni dla 200.
300AF – Uchwyty na kubki, dostępne w wersjach 0, 30 i 45 stopni dla 350.
450AF – dostępne są dwie standardowe konstrukcje wsporcze, rura lub płaskownik – dostępne są rozwiązania narożne dla systemów stałych – Dostępne anodyzowane, w powłoce poliestrowej lub PVDF (RAL) lub w odcieniach drewna Projekty, z których korzystał ten produkt Moorilla Estate Galeria Bałtycka + 20 Ten wpis jest częścią naszych ciągłych starań o stworzenie bazy danych produktów architektonicznych, przydatnego zasobu dla wszystkich architektów, z pomocą naszych partnerów.
Hunter Douglas Contract jest partnerem biznesowym ArchDaily.
[podobne: welsh corgi cardigan, materiały budowlane zielona góra, olx oława ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: materiały budowlane zielona góra olx oława welsh corgi cardigan