Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Domy w Hiszpanii

Hiszpania ma wiele do zaoferowania pod względem krajobrazowym.
Nie ma znaczenia, czy jest to na plaży, wyspie lub we wnętrzach, można również znaleźć wiele różnych rodzajów domów w całym kraju.
Tak więc, aby rozpocząć Rounding w tym tygodniu, przedstawiamy wam naszą pierwszą selekcję wcześniej prezentowanych domów w Hiszpanii.
OS House / NOLASTER Projekt architektury przedstawiony jest pod następującymi warunkami.
Para kupiła jedną z niewielu dostępnych działek na wybrzeżu Zatoki Biskajskiej.
Po prawie rocznej obserwacji każdej nadmorskiej miejscowości od Plentzia do San Vicente de la Barquera, znaleźli miejsce, którego szukali w osiedlu z lat 70.
w pobliżu Loredo (czytaj dalej.) Dom w Jardin del Sol / Corona y P.
Amaral Arquitectos Podstawową ideą projektu jest umiejscowienie monolitycznego betonu i szkła na drewnianej platformie znajdującej się na skraju urwiska, aby podziwiać niesamowity widok na 300-metrowy klif, 1000-metrową czarną, piaszczystą plażę , zamontuj Teide i całe północne wybrzeże wyspy Teneryfy.
Obszary sypialne i usługowe znajdują się (czytaj więcej.) Dom 108 / H Arquitectes Mimo że znajduje się w jednym z najbardziej nietkniętych obszarów na wybrzeżu Costa Brava, budownictwo mieszkaniowe w Rosamar charakteryzuje się mieszanką różnych konstrukcji i automatycznych konstrukcji o niskim znaczeniu architektonicznym i duży wpływ na krajobraz.
Ten projekt ma na celu poszanowanie środowiska naturalnego (czytaj więcej.) + 5 Schronienie na wsi / Juan Herreros Arquitectos Projekt przekształca istniejącą strukturę wernakularną, która dawniej służyła jako schronienie dla pasterzy w małej rezydencji do okazjonalnego użytku.
Podejście polegało na odtworzeniu oryginalnej objętości symetrycznie w celu zachowania oryginalnych warunków i technicznej funkcji najwyraźniej niewinnej konstrukcji (czytaj więcej.) Garden House 0.96 / Bailo Rull ADD + Arquitectura Dom został zaprojektowany w paczce z wyjątkowo wysoką topografią.
Paczka znajduje się na końcu miasta Igualada, a projekt będzie wyglądał na krajobraz z przodu.
Widoki są doskonałe, a mobilność wewnątrz i na zewnątrz domu definiuje projekt.
Dom można rozumieć jako promenadę (czytaj więcej.)
[patrz też: artkom, pompa do szamba allegro, szamba plastikowe ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: artkom pompa do szamba allegro szamba plastikowe