Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: nagrodzone konkursy część II

Zawsze czekamy na wyniki nagrodzonego konkursu.
Ponieważ mamy ich wielu, równie dobrze możemy zrobić drugą część naszych nagrodzonych konkursów Round Up.
Sprawdź tutaj pierwszy! World Trade Center Iguala Competition Architekci b720 zwyciężyli w konkursie na World Trade Center w Igualada w Hiszpanii.
Zespół opowie o istniejącym mieście przemysłowym ze strefą mieszkalną, tworząc nową strefę infrastruktury dla rozwijającego się miasta.
Kompleks składa się z 4 budynków o łącznej powierzchni 53 000 m2, w tym 530 podziemnych miejsc parkingowych (czytaj dalej.) Konkurs na zrównoważone projektowanie FARO architecten bv podzielił się z nami swoim najnowszym projektem, zwycięskim hasłem dotyczącym zrównoważonego konkursu na projekt wieży mieszkaniowej.
Miasto Almere zorganizowało konkurs projektowy na miejskie wille i wieżę mieszkalną dla parku Cascade.
Projekty te musiały pasować do ambicji stworzenia parku kaskadowego (czytaj więcej.) Taipei Performing Arts Center Competition Po dwufazowym międzynarodowym konkursie (z biurami takimi jak Morphosis, Abalos + Sentkiewicz, MVRDV i Zaha Hadid), OMA została otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie projektowym na budowę nowego Taipei Performing Arts Center.
Projekt pod kierownictwem Rema Koolhaasa i Ole Scheerena oparty jest na 3 teatrach (czytaj więcej.) + Konkurs 5 PS1 Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że MOS Architects wygrał konkurs na tymczasową instalację na PS1 MoMA w to lato.
W tym konkursie PS1 każdego roku zaprasza grupę nowych architektów, którzy eksperymentują z nowymi kształtami i materiałami, tak jak robili to pracownicy AC w ubiegłym roku z projektem PF1 (czytaj dalej.) Konkurs Live the Box Partnerstwo AIA Newark i Suburban and the Young Forum architektoniczne zaprosiło międzynarodowych projektantów do znalezienia innowacyjnych, wizjonerskich i fascynujących propozycji dla budowanego kontenerowo wielorodzinnego projektu wielofunkcyjnego.
Pomysł polegał na ponownym wykorzystaniu tysięcy niechcianych kontenerów transportowych zatykających porty (czytaj dalej.)
[patrz też: olx pyrzyce, odpływ liniowy allegro, jadar katalog ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: jadar katalog odpływ liniowy allegro olx pyrzyce